Дитячій лікарні подарували обладнання на 10 мільйонів

logo
102211_ditjachij_likarni_podaruvali_obladnannja_.jpeg


Джерело фото: Ukr.mediaДжерело фото: Ukr.mediaЛьвівська міська дитяча лікарня, яка розташована на вул. Пилипа Орлика, закупила обладнання на суму близько 10 млн гривень. Гроші на обладнання операційної та покупку 8 одиниць професійного обладання виділили спеціалісти з Канади в рамках співпраці SickKinds Hospital.

Завдяки модерному обладнанню: мікроскопу, дихальному апарату, пристрію УЗД, системою спостереження за пацієнтами, набором для фіксації голови, електротепану та операційному стілу, тепер можливо в лікарні надавати максимально якісну допомогу та виконувати надскладні операції дітям з найменшим травматизмом.

Про це інформує Zaxid.net.

Також у рамках співпраці канадські колеги проводять показові операції діток. Вже відбулось дві з трьох запланованих. А переймати досвід колег приїжджають нейрохірурги з різних міст України: Києва, Запоріжжя, Ужгорода.

Сьогодні лікарню вважають одним з найпотужніших центрів нейрохірурії. ЇЇ спеціалізація: черепно-мозкові та спинальні травми, вроджені вади розвитку, набута гідроцефалія, об’ємні та загальні процеси центральної нервової системи. Нейрохірургічний відділ було створено ще в 2013 році в рамках співпраці з Канадою.

А поділитися?