Дітям найкраще: нові книги будуть передані на Схід України

logo
131043_ditjam_najkrawe_novi_knigi_budut_peredani.jpeg


Дітям найкраще: нові книги будуть передані на Схід України фото insidernews

Головна суть ініціативи полягає в тому, щоб передати близько 200 нових книг дітям Станично -Луганського району. Сама ідея виникла в процесі відбору книги року в рамках літературного фестивалю «Форум Видавців». Цього року, в ході формування складу журі, було прийнято рішення створити його регіональні представництва, в тому числі й в Харкові. Коли з безлічі надісланих книжок було обрано переможця, виникло питання їхньої подальшої долі. Так з’явилася думка віддати частину книг дітям селища Валуйське,Станично -Луганського району, а іншу – місцевим бібліотекам.

Таким чином, діти села Валуйське отримають найкращі літературні новинки 2017 року на святі День села, де між школярами будуть проводитися змагання. В якості призів та нагород виступлять книги, які люб’язно надав Форум Видавців. До акції також долучилося харківське видавництво «Vivat».

Сергій Жадан, член журі та письменник, зосередив увагу на важливості підтримки бібліотек, особливо з урахуванням того, що їхній сучасний стан є, м’яко кажучи, незадовільним. Це пов’язано  не просто з низьким рівнем забезпеченості, але й з «вимиранням» бібліотечних закладів в маленьких містечках. До його думки також приєдналася Олена Матушек, українська поетеса, яка коротко презентувала цьогорічні конкурсні книги, що можуть позитивно вплинути на дітей та сприяти їхньому навчанню. До таких «літературних» вихователів увійшли: «Про любов», «Глосарій моди», «Де Ойра?» та «Атлас світу».

Нагадаємо, що Форум Видавців буде проходити з 14 по 17 вересня цього року. Програма включає не лише презентацію книг та перекладів іноземних авторів, а й серію лекцій, майстер-класів та інших заходів.


Реклама

А поділитися?