Диво-альбом митця з Тернопільщини викликав фурор на книжковому ярмарку у Львові (Фото)

logo
25416_divo_albom_mitcja_z_ternopilwini_viklikav.jpeg


Диво-альбом митця з Тернопільщини викликав фурор на книжковому ярмарку у Львові (Фото)

Мистецький альбом знаного в Україні та світі художника Олега Шупляка здивував учасників львівського форуму видавців, – пише Терен.

Серед чисельних оригінальних друкованих новинок, що нині можна побачити у Львівському палаці мистецтв на книжковому форумі – довгоочікуваний альбом відомого художника з Тернопільщини, що мешкає у Бережанах – Олега Шупляка «Двовзори». Альбом розміром 29 х 22 см, має 72 сторінки. У ньому опубліковано близько 100 робіт дивовижного художника.

«Двовзори» – це серія картин із подвійним, а то й потрійним змістом. Вдивляючись у полотна митця, глядач може побачити у картині кілька різних сюжетів, що викликає відповідні емоції та переживання. Власне, це і відчули учасники та однієї із головних подій у культурному житті України  – учасники книжкового форуму – ярмарку, які першими змогли побачити альбом Олега Шупялка «Двовзори».

шуп03

шуп04

шуп05

шуп06

шуп08

шуп09

шуп10

шуп07

DSC00504

DSC00524

DSC00511

DSC00508

DSC00486

DSC00491

DSC00480

Довідка.

Олег Шупляк народився 23 вересня 1967 року.

Живе у Бережанах. Працює у жанрі асоціативного символізму, постмодернізму, абстракціонізму, сюрреалізму та реалізму.

Він – член Національної спілки художників України, лауреат премії ім. Михайла Бойчука, автор офіційного логотипу до 200-річчя народження Т. Шевченка.

Закінчив архітектурний факультет Львівського політехнічного інституту, зараз – викладач рисунку та живопису Бережанської дитячої художньої школи.

Він – переможець Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, нагороджений золотою медаллю лауреата і дипломом «За майстерність і створення унікального стилю в образотворчому мистецтві» міжнародного Фонду «Культурне надбання», обласною премією ім. Михайла Бойчука за вагомий внесок у розвиток образотворчого мистецтва, Почесний громадянин міста Бережани».

Олег Шупляк – учасник більше двох десятків всеукраїнських та міжнародних виставок. Картини-ілюзії українського художника вже бачили у США, Великобританії, Японії, Кореї, Німеччини, Росії, Польщі. Кожна із таких картин викликає у глядачів гаму емоцій. Власне, це і відчули учасники та гості однієї із головних подій у культурному житті України  – книжкового ярмарку, які першими змогли побачити альбом Олега Шупляка «Двовзори».

Олег СНІТОВСЬКИЙ


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...