ДЮФЛУ: “Мункач” поступається в рідних стінах “УФК-Карпатам”

ДЮФЛУ: “Мункач» поступається в рідних стінах «УФК-Карпатам»Невдалими для мукачівців стали перенесені домашні матчі першого туру ДЮФЛУ в вищій лізі проти львівських «УФК-Карпати». Обидві вікові групи – U-16  та U-14 поступилися львів’янам.

Стадіон «Авангард» м.Мукачево

Глядачів – 150

U-16:  «Мункач» (Мукачево) – УФК «Карпати» (Львів) – 1:2 (1:1)

Голи:  Добош 31 – Мельнійчук 13, Данилюк 54

Склади команд

«Мункач»: Кундрик Степан, Фітель Олександр, Яворів Ярослав, Лешко Віталій (Сегеті Норберт 73), Савка Владислав, Бундаш Мирослав, Поліщук Олег, Партута Назар (Феєр Станіслав 65) Хіміч Василь (к), Забава Андрій (Ващинець Василь 54), Добош Михайло.

Запасні: Тарасенко Владислав, Турецький Владислав, Іванишенко Олександр, Лендел Іван.

Тренери: Василь Куделко, Сергій Кундрик

«УФК-Карпати»: Горох Валентин, Мудрик Владислав, Калінчук Тимофій, Слічник Степан (Лукіянчук Дмитро 78), Данилюк Артем, Романік Микола, Мартиняк Юрій (Сич Олексій 60), Гудзінский Вадим, Сікан Данило (Бідний Микола 73), Наконечний Роман, Мельнійчук Вадим (Сич Олексій 69).

Запасні: Денега Артем, Козак Богдан

Тренери: Беззуб’як Володимир, Васютик Володимир.

Попередження: Романік 59

Маючи в своєму складі одних із кращих футболістів країни, львів’яни, які в попередніх матчах забили 17 голів і лише двома очкам поступаються в лідерстві «Карпатам», з перших хвилин взяли під контроль гру й змусили мукачівців більше думати про оборону, аніж про атакувальні дії. Вже на 13-й хвилині гості після тривалої перепасовки перед штрафним майданчиком «Мункача» зуміли вивести на ударну позицію Мельнійчука, Вадим пробив невідпорно для нашого воротаря Степана Кундрика.

Далі господарі зуміли налагодити гру в обороні і дещо відсунули гру до центральної зони, й почали контратакувати. На 31-й хвилині Михайло Добош отримав передачу від партнерів на правій бровці, пройшов практично до кутового прапорця й навісив у воротарський майданчик львів’ян, воротар суперника намагався прибрати м’яч, але зробив це незграбно, м’яч від його рук влетів у власну сітку воріт – 1:1.

Через кілька хвилин господарі могли забити вдруге. Знову загроза для «Карпат» пройшла з правого флангу, але цього разу подачу від партнерів у воротарському майданчику не було кому замкнути.

Друга половина знову пройшла під диктовку гостей. А на 54-й хвилині позиційні помилки захисників «Мункача» призвели до пропущеного голу. Артем Данилюк з лівого краю, якось легко обійшов двох захисників і пробив у дальній від Кундрика кут воріт. Степан хоч і зачепив м’яч, але парирувати не зміг – 1:2. Все ж господарі могли врятувати цей матч вже наприкінці зустрічі, м’яч дістався Михайлу Добошу, який був один перед кіпером гостей та Михайло не влучив у ворота. Тож мінімальна поразка.

U-14:  «Мункач» (Мукачево) – УФК «Карпати» (Львів) – 0:5 (0:0)

Голи: Петрук 42, Дурдас 45, 59, Сич 57, Чорний 58

Склади команд:

«Мункач»: Переганець Зден (Родін Микита 59), Нілабович Василь (Василиків Андрій 55), Бойко Артур (Черешнівський Артур 31), Дідо Юрій, Бочкої Ігор (Тимкови Василь 19), Томашовські Ярослав (Феєр Антон 48), Хайнас Андрій (к), Калій Роман, Горват Кірстіан (Долинай Павло 37), Бако Крістіан, Мартинуззі Іван (Заводяк Віталій 52).

Тренери: Золтан Сільваші, Анатолій Трачук

«УФК-Карпати»: Дубовий Іван, Назарчук Роман, Марків Ростислав, Савчук Глеб, Малакі Олексій (Катуба Михайло 46), Сапуга Марко (Юришко Віталій 47), Улань Максим (Макінка Денис 46), Петрук Микита (Сич Андрій 46), Дурдас Андрій, Груша Микита (Окоцький Назарій 27), Чорний Михайло.

Попередження: Назарчук 37

Тренер: Родін О.

Гості виглядали більш потужніше від закарпатців. Якщо в першому таймі наші хлопці витримали натиск львівських однолітків, то в другій половині зустрічі на рівних грати проти гостей не змогли.

Практично з 42-ї хвилини голи почали влітати в сітку Здена Переганинця один за одним. Примітно, що всі голи карпатівці забивали головою після флангових навісних передач. Так що наставникам «Мункача» слід підтягнути гру на другому поверсі своїх захисників. Тож 0:5.

Наступні матчі ці вікові групи зіграють в суботу, 8 жовтня вдома проти однолітків ФК «Львів». А старші вікові групи U-15 та  U-17 цього дня гратимуть на виїзді проти івано-франківської «Ніки».