Для львівських депутатів закуплять планшети Apple

logo
41561_dlja_lvivskih_deputativ_zakupljat_planshe.jpeg


Львівська мерія купила за півмільйона гривень планшети виробництва компанії Apple Ipad mini 2 Space grey (32 gb) для депутатів
фото: YouTube

фото: YouTube

ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» 21-го листопада уклав угоду з ТОВ «Техніка для бізнесу» про закупівлю 65 планшетів Аpple на загальну суму 564,99 тис. грн, – пише інтернет-ресурс «Наші гроші. Львів».

Для потреб депутатів міської ради придбали планшети виробництва компанії Apple Ipad mini 2 Space grey (32 gb). Згідно з угодою, вартість одного закупленого планшета становить 7 145,3 грн. Ще за 65 грн придбали чохол.

Нагадаємо, закупити пристрої мерії вдалось лише з третьої спроби. Уперше конкурс оголосили ще в липні поточного року, проте він не відбувся так само, як і другий конкурс, коли на нього подався лише один учасник.

Спершу планували придбати 66 планшетів, із яких два резервних на випадок поломки. Пізніше кількість зменшили до 65-ти й прописали можливість купівлі еквіваленту продукції. Знизили також вимоги до чохлів. Якщо раніше планувалось, що це будуть чохли Avatti Mela Y-Case за приблизно 300-400 грн, то в результаті придбали універсальні чохли Acropolis за 65 грн.

Депутатам ці планшети почнуть видавати у 20-х числах грудня. Вони зможуть брати планшети з собою додому, а не лише користуватися ними у приміщенні ЛМР, – зазначив у коментарі Zaxid.net директор ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» Андрій Вишневський. Він також пояснив, що фахівці Центру обмежать можливість встановлювати на планшети сторонні додатки та програми.

За словами Вишневського, на планшети встановлять спеціальний додаток, який надаватиме депутатам доступ до системи електронного документообігу міськради, зокрема дозволятиме депутатам ставити електронний підпис на документах.

Власниками ТОВ «Техніка для бізнесу» є Олег Шуптар (49%), Орест Блажиєвський (30%) та Петро Чопоров (21%).

А поділитися?