Для Львівської опери шукають нового директора. Вимоги до кандидата

logo
54450_dlja_lvivskoji_operi_shukajut_novogo_dire.jpeg


Учора, 11-го січня, у Міністерстві культури оголосили конкурс на посаду генерального директора і художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької. Нового очільника мають обрати не пізніше 11-го березня.
Фото: Yusypovych.com

Фото: Yusypovych.com

Міністерство культури створить конкурсну комісію, що проводитиме співбесіди з кандидатами, які публічно презентуватимуть свої пропозиції щодо програми розвитку театру на один і п’ять років, – повідомляє прес-служба відомства.

Основними вимогами до кандидатів, окрім стандартних, є стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років.

У проектах програми розвитку на 1 і на 5 років претенденти розроблятимуть детальний план заходів, їх фінансування та очікувані результати. Документи прийматимуть на розгляд до 10-го лютого. Усю необхідну інформацію про конкурс можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, з 1998 року очільником Львівської опери незмінно був Тадей Едер – заслужений працівник культури України. За роки своєї роботи у філармонії і в оперному театрі провів дев’ять міжнародних фестивалів “Віртуози”, три міжнародних конкурси оперних співаків ім. С. Крушельницької. Чи не найбільшою його заслугою вважають налагодження зв’язків з театрами Польщі.

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?Вам має сподобатись...