Для Львова хочуть створити новий бренд. Як долучитись до обговорення

logo
119963_dlja_lvova_hochut_stvoriti_novij_brend_ja.jpeg


Всіх небайдужих до майбутнього міста запрошують на хакатон “Творимо новий бренд Львова”.фото: соцмережі

фото: соцмережі

В рамках хакатону львів’яни обговорять нові смисли та повідомлення, якими місто комунікуватиме як назовні, так і серед львів’ян. Про це йдеться у повідомленні Lviv.Travel на своїй сторінці у Facebook.

“Шукатимемо інструменти для комунікацій про Львів та розроблятимемо майбутні промо-кампанії міста. Будемо працювати в групах з менторами, які на рівні з іншими учасниками генеруватимуть іде,ї і лише поділяться з групами своїм досвідом та інструментами роботи з брендами”, – розповідають організатори заходу.

Також всі учасики поділяться на групи за допомогою жеребкування.

Ментори хакатону: Василь Косів, Остап Процик (Ostap Protsyk), Костянтин Смолій, Khrystyna Boyko, Andriy Lazorko, Nastya Vinokurova,Victor Fedyuk та інші фахівці з дизайну, маркетингу і комунікацій. 

Організатори запрошують на хакатон усіх, хто має досвід у роботі з брендами та продуктами: від маркетологів, дизайнерів та концептуалістів до копірайтерів та підприємців. Але також на заході чекатимуть небайдужих львів’ян, якы хочуть змынити на краще своэ мысто. 

Попередню програму можна переглянути за посиланням. Дл участі потрібно заповнити реєстраційну форму:http://bit.ly/2wACXQV


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...