Для працівників бюджетних установ провели тренінг з енергоменеджменту

logo
103590_dlja_pracivnikiv_bjudzhetnih_ustanov_prov.jpeg


20 червня в райдержадміністрації відбувся  тренінг для представників бюджетних установ району щодо впровадження сучасних  інструментів енергозбереження  та енергоефективних технологій: “Впровадження системи енергоменеджменту”. Учасниками обговорення актуальних питань підвищення рівня  енергоефективності  в бюджетній сфері  стали представники закладів  освіти, культури, охорони здоров’я, а також відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.  З вітальним словом до учасників тренінгу звернувся голова райдержадміністрації Степан Буняк .

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ.

Про основні аспекти впровадження системи енергетичного менеджменту та моніторингу йшлося в презентації   представника департаменту ПЕК та енергозбереження облдержадміністрації І. Гаврилко.

В ході заходу обговорено основні аспекти реалізації обласної програми енергозбереження для населення,  нові інструменти  енергозбереження у бюджетній сфері такі, як: енергомоніторинг,  енергоаудити  та  комплексний підхід до енергомодернізації, тощо.

Учасники тренінгу отримали розуміння про рівні енергоаудиту, про цикли впровадження політики енергозбереження та інші практичні речі в цій галузі.


Реклама

А поділитися?