Для вирішення проблем таксі у Львові планують відновити робочу групу

logo
41927_dlja_virishennja_problem_taksi_u_lvovi_pl.jpeg


Щоб покращити сервіс таксі у Львові, потрібно відновити робочу групу для обговорення цієї проблеми. Про це під час дискусії «Пасажир чи водій: як покращити сервіс таксі у Львові?» повідомила Галина Малець, начальник управління туризму ЛМР
фото: Navistar

фото: Navistar

«Ми плануємо відновити робочу групу щодо питань проблеми львівських таксі вже наступного тижня, – каже Галина Мелець. – Цю групу очолюватиме перший заступник міського голови».

Одним із центральних питань робочої групи буде вирішення проблеми легального таксі, яке потерпає через незаконних перевізників.

Окрім цього, Сергій Партика, керівник із розвитку служби таксі Lviv Hotel Taxi, наголошує, що потрібно підняти вартість таксі у Львові до десяти гривень за кілометр.

«Дев’ять-десять гривень за кілометр – це оптимальний тариф, – зазначає Сергій Партика. – У середньому львів’яни замовляють таксі на відстань 5-6 км. Ціна приблизно 50 грн буде об’єктивною за швидкий та комфортний проїзд у чистій машині з ввічливим водієм».

Таке підвищення є виправданим, оскільки з однієї поїздки, вартість якої приблизно 40 грн, таксист отримує прибутку приблизно 12 грн – решта йде на оплату бензину та амортизацію.

«Щодо легальних приватних перевізників, то вони, окрім витрат на бензин, витрачають ще приблизно 800 грн (700 – податки і 100 – за стоянку транспорту), тоді як незаконні львівські таксі отримують «чистий прибуток», – каже Андрій Корчинський, експерт таксоринку, Голова Асоціації Профспілок Львова.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу). 

Підготувала Оксана ЛіснаФото Богдана Ємця


Реклама

А поділитися?