Для заробітчан у Польщі відкрили 24 душпастирські центри УГКЦ

logo
140052_dlja_zarobitchan_u_polwi_vidkrili_24_dush.jpeg


УГКЦ відкрила в Польщі 24 душпастирські центри для заробітчан.

Про це було повідомлено під час зустрічі делегації Львівської ОДА з Владикою Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ Євгеном Поповичем та духовенством. 

“Саме для заробітчан ми утворили 24 душпастрські осередки по цілій Польщі, в тому числі чотири – у Варшаві. Ми усвідомлюємо, що цим людям є важко, тому робимо все, щоб були острівці, щоб вони чули себе як у хаті”, – розповіли представники УГКЦ.

У розмові було наголошено, що РКЦ і польський уряд активно співпрацюють з УГКЦ у питаннях допомоги заробітчанам і мігрантам.

“Важливо, що ми сьогодні можемо приймати наших братів і сестер з України, йти їм назустріч, завдячуючи і латинській церкві. Вона перед нами відкриває свої костели. У Варшаві три з чотирьох пунктів (центрів УГКЦ, – ред.) розташовані у римо-католицьких костелах. Влада Польщі й латинська церква розуміють потребу в цьому”, – зазначили вони.

Зустріч відбулась у Перемишлі (Польща) 4 листопада в рамках ознайомчого візиту у Підкарпатське воєводство.

Представники Львівської ОДА передали українській громаді в Перемишлі патріотичну та релігійну літературу. Митрополит Євген презентував львів’янам збірник “Українсько-польське примирення і документах ієрархії та священства”. 

Зазначимо, у вересні 2016 року Львівська ОДА підписала виконавчий протокол із Підкарпатським воєводством, у межах якого польська делегація відвідала Львівщину 17-20 липня.

Фото: Львівська ОДА


А поділитися?