До кінця дня обіцяють подати тепло в оселі усіх львів’ян

logo
140588_do_kincja_dnja_obicjajut_podati_teplo_v_o.jpeg


ЛМКП «Львівтеплоенерго» на 100% готове до опалювального сезону: на Львівській ТЕЦ-1 відремонтували водогрійний котел №3, паровий котел №6 та три турбогенератори.. Сьогодні ж підписано розпорядження про подачу опалення до усіх споживачів, в тому числі, житлових будинків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Вчора ми провели оперативну нараду і було прийняте рішення від сьогодні розпочати в місті опалювальний сезон, бо температура понижується, треба думати про здоров’я людей.

Всі служби активно працюють і до кінця дня тепло має бути подане до усіх будинків міста Львова. Але «Львівтеплоенерго» подає тепло до будинку, а вже в будинку – це відповідальність ЛКП, ОСББ чи ЖБК. Зараз райони у координації, важливо, що ми це почали сьогодні зранку, до кінця дня усі слабі місця можна поправити.

Ця радянська норма, що середньодобова температура повинна бути 8 градусів, напевно добра, коли нові будинки. А коли будинки мають по 40-50 років, а ще панельні будинки, то вночі температура є 3-4 градуси, люди мерзнуть. Ми працюємо в інтересах громади – у Львові є можливість скоріше запустити опалення і ми це зробили», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», готовність об’єктів теплопостачання до опалювального сезону становить 100%. Під час цьогорічної ремонтної кампанії на найбільшому об’єкті теплопостачання Львова – ТЕЦ-1 відремонтували водогрійний котел №3, паровий котел №6 та три турбогенератори.

«Під час літньої ремонтної кампанії ми провели великий об’єм робіт з підготовки теплопостачального обладнання до роботи під час опалювального сезону 2017-2018 року. Зокрема, на найбільшому об’єктів теплопостачання Львова – ТЕЦ-1 – виконано капітальний ремонт водогрійного котла ВК-3, капітальний ремонт та автоматизацію ПК-6. Також виконано капітальний ремонт турбогенераторів ТГ-4, ТГ-3 та ТГ-6», – повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».


Реклама

А поділитися?