До кінця літа у Львові відновлять трамвайне сполучення з залізничним вокзалом

logo
107618_do_kincja_lita_u_lvovi_vidnovljat_tramvaj.jpeg


До 1 вересня у Львові відновлять трамвайне сполучення з залізничним вокзалом. До цього часу завершать заміну трамвайних колій на вул. Чернівецькій. Про це під час брифінгу заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Хочеться, щоб Львів, які і європейські міста, вже біля вокзалу вражав красою та доглянутістю. Але в нас ця територія дуже складна і з безліччю інженерних мереж. Тому ми розділили реконструкцію на два етапи. Цього року ми замінюємо трамвайні колії на вул. Чернівецькій і зробимо це до кінця літа, а також розробляємо проект реконструкції пл. Двірцевої. Саму площу ми реконструюватимемо вже у наступному році», – розповів Андрій Садовий.

Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор», а генеральним підрядником – компанія ONUR. Технічний нагляд здійснює французька компанія Egis.

Фото ZAXID.NET

«Ці роботи ми розпочали 12 травня. За цей час ми замінили трамвайні колії на вул. Чернівецькій та встановлюємо плити під нові рейки. Також буде замінена контактна мережа», – сказав директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

На заміну колій місто витратить 1,5 млн євро. Загалом же на всі роботи із встановленням нового трамвайного кільця передбачено 3,3 млн євро. Роботи здійснюють коштом ЄБРР та за рахунок бюджету розвитку Львова.

А поділитися?Вам має сподобатись...