До кінця року у Львові капітально відремонтують ще дві вулиці

logo
112484_do_kincja_roku_u_lvovi_kapitalno_vidremon.jpeg


В мерії Львова обіцяють до кінця року капітально відремонтувати вул.Зимновідська-Станційна.

Про це повідомляє прес-служба міськради Львова. 

Масштабні ремонтні роботи розпочалися тут ще у вересні минулого року, а завершити їх обіцяють у жовтні – листопаді 2017 року. 

Так, вул. Зимновідську, в рамках ремонту замостять бетонною плиткою, а на вулиці Станційній облаштують дорожнє  покриття в цементобетонні та бетонній плитці. Крім того, тут встановлять водопровідні мережі та збудують дощову каналізацію.

“Вулиця Станційна особлива тим, що тут їздить вантажний транспорт, щоб брати сипучі матеріали із залізниці. Відповідно, при облаштуванні дороги на вул. Станційній покладемо 38 см бетону для того, щоб вона була міцна і надійна та мала відповідний термін гарантії”, – розповіла директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

Зазначимо, що вартість об’єктів відповідно до робочих проектів – 17,9 млн. грн. Загальна вартість будівельних робіт за договорами підряду – 14,3 млн. грн. Ремонтні роботи на об’єктах виконує генпідрядна організація ПрАТ “Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1.

Нагадаємо, що у серпні в місті на капітальний ремонт планують закрити вулицю Замарстинівську. А орієнтовно з 25-го липня у Львові після ремонту відкриють перехрестя вулиць Личаківської-Мечникова. 


Реклама

А поділитися?