До лікарні потрапив трирічний малюк, обличчя якому пошматував домашній пес

logo
102873_do_likarni_potrapiv_tririchnij_maljuk_obl.jpeg


21.06.2017 14:08

До лікарні потрапив трирічний малюк, обличчя якому пошматував домашній пес

Сталося це в Рудках, що на Самбірщині. Тіло дитини було чорне від ран. Не відомо, кажуть, чи око вдасться зберегти. Крім того, хлопчик дістав струс мозку, пише газета Експрес.

Хлопчик бавився із собакою змалечку, ще цуценям носив на руках, і все було гаразд. А тут таке…

“У дитини множинні кусані рани на личку, — каже Іван Кузницький, завідувіач ортопедо-травматологічного відділення Обласної дитячої лікарні “Охматдит”. — Потрапила вона до нас у стані сонливості, що могло вказувати на струс головного мозку, мала травмоване око, тож черговий лікар одразу ж швидкою допомогою відправив його на огляд до нейрохірурга”.

Як з’ясувалося, малюк просто забрав від пса миску з їжею. І це, до речі, не рідкість, коли на дітей нападають свої чи сусідські собаки, коти, інші тварини.

“Найбільше малеча потерпає від собак та котів, — каже Федір Осим, заступник головного лікаря міської дитячої лікарні. — Хоча вже цього року ми подавали допомогу дітям, яких покусали і дикі тварини — їжак, білки. Одну дитину білка вкусила у парку ім. І. Франка, а іншу — в лісі. Дитина підбігла до пухнастого звірятка, схопила за хвіст, коли та щось їла, і білка вкусила її за палець. Ще в одному випадку дитина постраждала від домашнього хом’яка, мали два випадки, коли щури покусали дітей. От семирічна дівчинка побачила в під’їзді на підвіконні гризуна, підійшла, хотіла його погладити, а він кинувся на неї…”

До слова, загалом в області з початку року зареєстрували 567 випадків укусів, яких завдали тварини. Із них понад півтори сотні — це випадки, коли потерпіли діти.

“Зі 114 покусаних в області, які звернулися до травмпунктів і лікарень Львова, 35 дітей віком від 2 до 17 років, — каже Леся Мишковська, лікар-епідеміолог Обласного лабораторного центру. — Від відомих собак постраждали 26 дітей, невідомих — 6. Від відомих котів — 2 дитини, невідомих — 1”.

Ситуація у Львові набагато гірша. “Із 453 покусаних у місті осіб 125 потерпілих — це діти, — додає фахівець. — Відомі собаки покусали 74 дитини, невідомі — 31. Відомі коти — 10 дітей, невідомі — 4. Ще дві дитини потерпіли від домашніх щурів, одна — від невідомого кажана, одна — від домашньої фредки та двоє діток — від невідомих їжаків”.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?