До Львова з презентацією книги завітав тибетський буддистський учитель

logo


Сакйонґ Міпам Рінпоче приїхав зі своєю книгою «Принцип Шамбали», яку презентуватиме у п’ятницю, 22 вересня, у Палаці культури на пл. Петрушевича. Духовний лідер уперше в Україні. У Львові тибетський лама проведе відкриту лекцію та дводенний семінар із медитації.

Сакйонг Міпам видатний майстер тибетського буддизму. Народився в Індії, а у десятирічному віці переїхав у США. Тому поєднує буддистські традиції Тибету із Західною культурою. Вчення, які стосуються найважливіших соціальних проблем, викладає по всьому світу.

«Те, як ми ставимося і працюємо зі своїм розумом, дуже сильно впливає на якість нашого життя. Також впливає на якість здоров’я. Зараз відбувається багато досліджень про уважність на медитації, як це допомагає долати стрес», – каже учитель Сакйонґ Міпам Рінпоче.

У Львові тибетський лама презентує свою книгу «Принцип Шамбали». Вона не про релігію, стверджує автор.

«Я більше у цій книзі ділюся своєю історією. Це стосується людського добра, чи ми як люди є хороші, чи ні. Це дуже така особиста мандрівка», – пояснює Сакйонґ Міпам Рінпоче.

Сакйонґ Міпам полюбляє біг. Розробив свою програму тренування для бігунів, яка поєднує фізичні та духовні практики. Розповідає, що так само, як ми тренуємо тіло, так треба тренувати і розум. Його методика викладена в книзі «Біг та медитація», яку теж хочуть перекласти українською.

«Коли ти біжиш, є багато часу для розуму. Дехто слухає музику і так підтримує зайнятий режим свого розуму. Але якщо задіяти розум під час бігу, це буде його тренувати. Це хороший час для ідей, можна відпустити свою уяву», – пояснив учитель.

Буддистський вчитель уперше в Україні. Ще не встиг погуляти містом, але вже побачив, якими є українці.

«Я бачу, що ви сильні та розумні. Дуже багато маєте гідності. Намагаєтесь встановити свою незалежність та ідентичність. Дуже багато маєте викликів і турбот про майбутнє», – поділився враженнями Сакйонґ Міпам Рінпоче.

До Львова Сакйонґ Міпам приїхав поділитися своїми знаннями. Підбадьорити людей різних культур. Про важливі людські цінності: доброту та співчуття, говоритиме на відкритій лекції у п’ятницю, 22 вересня, о 19:00 в палаці молоді на пл. Петрушевича.