До рекультивації Грибовицького звалища хочуть залучити комунальну пральню

logo
104908_do_rekultivaciji_gribovickogo_zvaliwa_hoc.jpeg


Ймовірним позичальником за кредитом ЄБРР для рекультивації сміттєвого звалища у Грибовичах пропонують зробити КП «Крокус-послуги», головним видом діяльності якого є «прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів».Фото: verbovska.blogspot.com

Фото: verbovska.blogspot.com

Це випливає з проекту порядку денного засідання сесії Львівської міської ради на 29 червня цього року, де вказане питання є під номером 26.

У проекті під назвою «Про реалізацію намірів кредитного фінансування щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1467 “Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь“» можна знайти два варіанти ухвали, які попри відмінності зводяться до того, що вказане комунальне підприємство вестиме попередні переговори з ЄБРР щодо залучення фінансового ресурсу для рекультивації звалища.

Крім того, статутний фонд підприємства має бути збільшено до 50 млн грн, а підпорядкувати його пропонують департаменту поводження з відходами міської ради. Також мають бути внесені зміни до статуту КП, зважаючи на зміну мети і предмету діяльності підприємства.

Як повідомлялося, ЄБРР задекларував готовність виділити міський раді Львова до 20 млн євро ще цього року для вирішення нагальних проблем із ТПВ та зміни підходу жителів міста до поводження з відходами.

А поділитися?