До розблокування групи «Варта-1» долучилися два консульства

logo
128078_do_rozblokuvannja_grupi_varta_1_doluchili.jpeg


Пласконь Євгенія

кореспондент

4645

Уже четвертий день популярна львівська спільнота у «Фейсбуці» – «Варта-1» залишається заблокованою, попри намагання адміністраторів, активістів та небайдужих користувачів соцмережі розблокувати її.

Про це розповів у коментарі сайту 032.ua засновник спільноти й ГО «Варта-1» Ігор Зінкевич.

За його словами, офіційної відповіді на запит керівництва групи щодо причин бану від Фейсбуку не поступало.

«У мене починають бути підозри політичні: чи не є проблема у тому, що зараз на Західній Україні має відбутися дві акції: збір «АвтоЄвроСили» і приїзд 10 числа Саакашвівлі, а ми пропускаємо всю інформацію, щоб люди мали для себе розуміння й приймали рішення. І мені так кажуть: якщо 11 числа розблокують групу, значить все ясно, для чого це було зроблено», – повідомив Ігор Зінкевич.

Як розповів засновник спільноти, уже був налагоджений діалог по Месенджеру з представником Фейсбуку-Україна, який запевнив, що у ситуації розбираються.

«Дуже тішить громадськість, яка старається максимально підтримати, постійно виникають повідомлення у Фейсбуці, щоби нас не блокували. Також тішить, що люди зробили петицію , щоби Варту-1 відновили. Приємно тішать українські консульства в США та Нідерландах: люди, які мають відношення до послів, їхні помічники займаються цим питанням. Знаю, що в Америці вже зібрали документацію, що в Україні є такий офіційний бренд, громадська організація, ЗМІ «Варта-1». Ці документи передаються у Фейсбук, щоби зрозуміти причину блокування», – пояснив Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, у сповіщенні, яке отримала спільнота, йдеться про те, що “Варту-1” вимкнули через недотримання Загальних положень і умов Facebook.

Додамо, що петицію до Марка Цукерберга на підтримку «Варти-1» уже підписало 344 людини з необхідних 500.


Реклама

А поділитися?



Вам має сподобатись...