До середини листопада на вул. Китайській запрацює унікальний дитячий клуб “Форпост”

logo
35186_do_seredini_listopada_na_vul_kitajskij_za.jpeg


На вулиці Китайській готують до відкриття сучасний Центр військово-патріотичного виховання та самозахисту під назвою “Форпост”. Він запрацює вже до середини листопада. Саме тоді наберуть першу групу всіх охочих дітей.

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Як розповів начальник міського управління молоді, сім’ї та спорту Володимир Шнайдер, всередині приміщення поки що тривають оздоблювальні роботи. Далі, за його словами, робітники візьмуться за фасад будівлі.

“Ще залишилося небагато робіт. Приміщення буде багатофункціональним. Діти зможуть займатися на спортивному обладнанні, відвідувати творчу майстерню та слухати цікаві історії військово-патріотичного спрямування”, – пояснив начальник міського управління молоді, сім’ї та спорту.

Центр військово-патріотичного виховання та самозахисту “Форпост” запрацює менше, ніж за місяць. З нагоди відкриття у дитячому клубі пройде відкрите заняття.

“Поки що офіційної дати не повідомляємо. Це буде точно до середини листопада. Ми на відкриття запросимо дітей, їхніх батьків, педагогів з інших районів. Проведемо для них відкрите заняття. Одним словом, буде цікаво”, – зазначив Володимир Шнайдер.

Фото:

unnamed (1)unnamedunnamed (2)unnamed (3)

Читайте також: Незабаром у Личаківському районі з’явиться унікальний дитячий клуб “Форпост” (ВІДЕО).

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...