До Свята Покрови львівські пластуни вітають ветеранів УПА

logo
141048_do_svjata_pokrovi_lvivski_plastuni_vitaju.jpeg


До 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії у місті підготували ветеранам подарунки. Кожному із героїв до свята Покрови пластуни принесли почесну відзнаку та квіти. Загалом у Львові залишилось трохи більше півсотні українських повстанців. До 14 жовтня відвідають усіх легендарних бійців минулого.

92-річний голова львівського братства ОУН-УПА Олесь Гуменюк у гарному гуморі, жартує, що згадують про повстанців раз на рік. Напередодні свята пригадує слова Романа Шухевича і дає настанову молодим.

«Хлопці питають: друже провідник, що буде дальше? Він, не думаючи довго, каже: а дальше, хлопці, ми майже всі загинемо, тому що ми зустрілися з дуже брутальним ворогом. Але послід наш виросте, нове покоління, нова генерація, яка той прапор, який ми ще не донесли, вони донесуть до цілі. Я в цьому впевнений», – розповідає голова Львівського крайового братства ОУН-УПА Олесь Гуменюк.

«Українська Повстанська Армія боролась за незалежність. І оскільки я з «Пласту», то ми дуже поважаємо упівців і з понеділка вітаємо тих, хто брав участь в бойових діях», – каже пластун 5-го куреня Владислав Яструбецький.


Реклама

А поділитися?