До уваги водіїв! На вулицях Толстого і Тарнавського знімають кіно

logo
115956_do_uvagi_vodijiv_na_vulicjah_tolstogo_i_t.jpeg


Організатори обіцяють, що зупинки руху не будуть тривалимифото: www.gazeta-misto.te.ua

фото: www.gazeta-misto.te.ua

Сьогодні з 10.00 до 15.00 на вулицях Львова Толстого і Генерала Тарнавського відбуватимуться зйомки містично-філософського трилера «13-й автобус». Знімальна група обіцяє, що призупинення руху транспорту відбуватиметься терміном до 5 хвилин (на час кадру) від будинку № 61 до будинку № 104).

Зйомки цього фільму тривають у Львові вже місяць. «13 автобус» – це містично-філософський трилер з елементами драми і детективу. Автором сценарію фільму є Валерія Смаглюк, продюсер – Олексій Карпенко.

Про фільм: Розмова з жінкою, що чекає на зупинці неіснуючого тринадцятого автобуса, стає поворотним моментом в житті усіх її співрозмовників. Люди «прокидаються» від влади стереотипів та неправдивих установок, і діють відповідно до свого нового розуміння. Їхні історії показують, що моральний вибір не завжди законний, а законний – не завжди моральний. На цьому вибудовується одна з головних ідей фільму: «Кожна людина обплутана неправдивими стереотипами і уявленнями, але єдиний вірний шлях – жити своїм життям».

Tvoemisto.tv радить водіям бути обачними та планувати свій маршрут заздалегідь.


Реклама

А поділитися?