До вивезення сміття з Франківського району Львова додатково залучили двох перевізників

logo


У Франківському районі Львова, де мешканці неодноразово перекривали дороги через перенакопичення ТПВ, до вивезення сміття додатково залучили двох перевізників. Про це під час засідання сесії Львівської міськради 8 червня повідомив міський голова Андрій Садовий.

Як зазначив Андрій Садовий, у Львові лише два перевізника – «Грінера» та «Львівспекцомунтранс» – мають змогу вивозити ТПВ. Інші львівські компанії, за словами мера, не мають, куди вивозити сміття.

«Грінера» станом на сьогодні вивезла 100% своїх майданчиків. У ЛКП «Львівспецкомунтранс» не вивезені лише 14 майданчиків. Натомість критична ситуація склалася у «Аве-Львів», які мають понад 200 невивезених майданчиків, та «Санком», у яких не вивезено до 100 майданчиків. Компанія «ДВ-Екосвіт» зараз працює лише з ОСББ і має 33 перенакопичені майданчики. «Спецавтотранс» понад місяць зовсім не вивозить відходи», – сказав Садовий.

Мер зазначив, що у Франківському районі Львова, з якого вивозив відходи «Спецавтотранс», відбулося засідання комісії надзвичайних ситуацій. «Було прийнято рішення підписати тимчасові угоди з іншими перевізниками. Зараз це сміття намагаються вивозити «Грінера» та «Львівспецкомунтранс», – пояснив він.

Як уточнив заступник мера Львова Сергій Бабак, з 22 червня Франківський район розірве угоду з «Спецавтотрансом».

Зазначимо, що у Франківському районі, який досі обслуговували два перевізники, «Аве-Львів» та «Спецавтотранс», мешканці неодноразово перекривали вулиці через невивезене сміття. Зокрема, сміттям блокували вул. Героїв Майдану та тричі – вул. Княгині Ольги.

За інформацією прес-служби ЛМР, станом на ранок 8 червня сміття не вивезено з 412 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 33% від загальної кількості. У Залізничному районі не вивезено сміття з 17 майданчиків, у Сихівському – з 148, у Франківському – з 60, у Шевченківському – з 142, у Личаківському – з 9.

За словами Сергія Бабака, зараз у Львові вивозять не більше 90 тонн ТПВ на добу. При цьому в місті щодня продукується 500-600 тонн сміття.