Дорогу на Львівщині ремонтуватиме фірма з Одеської області за 68 млн грн

logo
110459_dorogu_na_lvivwini_remontuvatime_firma_z_.jpeg


Будівельна компанія «Дорлідер» запропонувала на тендері ціну на 10 млн грн нижчу від пропонованої.фото: lvivexpres.com

фото: lvivexpres.com

Поточний середній ремонт 27 км автомобільної дороги місцевого значення «Перемишляни – Чемеринці – Плугів» у Золочівському районі Львівської області ремонтуватиме ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер» з Одещини.

13 липня ця компанія стала переможцем тендеру, оголошеного Службою автомобільних доріг у Львівській області. Про це йдеться у повідомленні на сайті системи електронних закупівель «РroZorro». Очікувана вартість робіт була заявлена на рівні 79,7 мільйона гривень.

Участь в торгах взяли чотири компанії: ТОВ «Дрог-Буд», ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Онур конструкціон інтернешенел» та ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер».

Одесити запропонували найменшу ціну за пропоновані роботи – 68,499 млн грн і стали переможцями тендеру. Їхня початкова пропозиція склала 74, 5 млн грн.

Згідно з проектом угоди, підрядник гарантує якість та можливість експлуатації об’єкта за наступними гарантійними строками: на асфальтобетонне покриття – три роки, на основу дорожнього одягу – вісім років. Як вказано в проекті, ремонтні роботи мають бути закінчені до 31 грудня цього року.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...