Довгоочікувана виїзна перемога ФК “Львів”

19 тур чемпіонату Другої ліги5.11.2017, 14-30, ЦМС, м. Вінниця

Арбітр – Буяшов О.І. (Дніпро) Асистенти арбітра – Хімич Б.І. (Київ), Кузьменко М.І. (Київ)Резервний арбітр – Панасюк Т.В. (Бердичів)Спостерігач арбітражу – Лисакевич В.В. (Харків)

СФК “Нива-В” – ФК “Львів” – 1:2 (1:0)Голи: Браславський (14) – Коблюк (п. 49), Бариляк (69)Попередження: Панасюк (51), Коблюк (54), Янчак (74), Шпирка (90)

ФК “Львів”: Герич, Бариляк, Романчук,  Кисленко (Шпирка, 84), Бухал, Багдай, Орловський, Коблюк, Панасюк, Зайчук (Янчак, 65), Омельченко (Савошко, 90).Головний тренер: Андрій Чіх

5 листопада ФК “Львів” на виїзді зустрічався із сусідом по турнірній таблиці СФК “Нива-В” Вінниця.  Саме “Нива-В” відібрала у львів’ян четверту позицію, на якій команда була довгий час.

“Городяни” давно не могли порадувати своїх вболівальників виїздною перемогою. Перша і остання перемога на виїзді зафіксована у 4 турі проти житомирського “Полісся” (0:3). А за останні 5 турів львів’яни заробили до свого активу лише одне очко і в цьому матчі була необхідна перемога, щоб набратися впевненості перед найважливішим матчем року – чвертьфіналу кубка України з “Дніпром-1”. “Нива-В”  в свою чергу після несподіваної поразки у 17 турі тернопільської “Ниви” від аутсайдера “Арсенал-Київщини” (1:2) завершила  2017 рік на третьому місці.

Ініціативою з перших хвилин на полі заволоділи господарі і одразу у карному майданчику вище поперечини пробив Тимофій Брижчук. Згодом влучного прострілу у ворота Герича завдав Ярослав Браславський на 14-ій хвилині , який прорвався на правому фланзі, обіграв Бариляка та пробив метрів із десяти. Пробували взяти ворота нашого голкіпера Ігор Маляренко та Сергій Андрєєв, Герич діяв надійно. Тим часом львів’яни намагалися грати на швидких контратаках, яким бракувало впевненості в завершальних діях. Створити хоча  б один гострий епізод у першому таймі “синьо-золотим левам” так і не вдалося, тому у роздягальню пішли з різницею в один м’яч.

Одразу після перерви гравець “Ниви-В” у своєму карному майданчику грубо порушив правила проти Олексія Омельченка, за що ФК “Львів” заробив пенальті та зрівняв рахунок. Бездоганно виконав одинадцятиметровий удар Тарас Коблюк – 1:1. Господарі продовжували пресингувати гостей, одну з атак ударом п’яткою завершував форвард Максим Яськов,  м’яч пролетів вище рамки воріт. На 65-ій хвилині після розіграшу кутового Дмитро Попов завдав потужний удар з розвороту, проте знову ж таки  вище поперечини. Згодом гра вирівнялася і швидкі контратаки львів’ян виглядали небезпечнішими. Вадим Янчак отримав передачу від Бариляка та проривався вперед на правому фланзі, де не за правилами його зупинив Андрій Карвацький. Борис Орловський виконав стандарт, котрий у карній зоні головою замкнув Руслан Бариляк та вивів команду вперед, 1:2. Могли довести рахунок до розгромного і Сергій Кисленко та Юрій Шпирка, який вийшов на заміну.  В останньому випадку суперника виручив Сергій Андрєєв, який вибив круглого з порожніх воріт.

В підсумку, львів’яни здобули довгоочікувану перемогу на виїзді, 1:2 та заробили три залікові бали. Наступний, перенесений матч, 6-го туру ФК “Львів” зіграє у суботу, 11 листопада, проти “Арсенал-Київщини”, з яким зустічалися тижнем раніше і зазнали розгромної поразки (3:0).