Друді: відповідальність за роботу Наварро повністю беру на себе

logo
131651_drudi_vidpovidalnist_za_robotu_navarro_po.jpeg


Друді: відповідальність за роботу Наварро повністю беру на себе

https://sportarena.com/football/upl/drudi-vidpovidalnist-za-robotu-navarro-povnistyu-beru/

https://sportarena.com/wp-content/uploads/2017/08/uaeb3885e37ee.jpg

Виконавчий директор Карпат Даріо Друді заявив, що несе відповідальність за результати команди під керівництвом Серхіо Наварро.

Сьогодні іспанський тренер повідомив про відставку свого тренерського штабу, оскільки їм не вдалося досягти бажаного результату та побудувати свою модель гри у команді.

Друді вибачився за провал з реалізацією ідей у клубі на попередньому етапі та взяв відповідальність за невдачу на себе, оскільки саме він приймав рішення запросити до Карпат Серхіо Наварро.

Він також підкреслив, що завдання для команди на решту сезону не змінилося — фінішувати у першій шістці чемпіонату України.

«Рішення запросити Наварро прийняв я, тому відповідальність беру на себе. Вона 100% лежить і на мені також», — заявив Друді на прес-конференції у Львові.

«Вибачаюся перед президентом і фанатами, що ми не досягли першого завдання в цьому амбітному проекті. Усі ті завдання, що стояли перед клубом, так і стоять далі — це фінішувати в топ-6. Хочу, аби фанати були гордими за клуб».

Наварро на посаді тренера замінив Сергій Зайцев, котрий до цього був спортивним директором клубу.

Після вісьмох турів Прем’єр-ліги Карпати йдут на 10-му місці. У Левів 6 очок. Наступний матч команда зіграє проти Зорі у Запоріжжі, 17 вересня.


Реклама

А поділитися?