Дружина депутата від Самопомочі купила Lexus за смішною ціною

logo
128108_druzhina_deputata_vid_samopomochi_kupila_.jpeg


Старший державний ревізор-інспектор відділу перевірок фінансових операцій управління аудиту ГУ ДФС у Львівській області Тереза Мельник, 28 серпня оприлюднила на сайті НАЗК інформацію про придбання нею автомобіля Lexus NX 2015 року випуску, – пише Фортпост.

Власницею автомобіля вона стала за два тижні до цього. Автомобіль придбала у литовської компанії «Autodemas» лише за 226,7 тис. грн. Хоча такі авто коштують від 800 тис. грн до 1,2 млн грн. Таку інформацію оприлюднив сайт Наші гроші.Львів

Водночас, згідно з реєстром МВС, чиновниця з 2015 року володіє лише автомобілем Lexus RX 350 2007 року випуску, який вказаний в її декларації про доходи. Її чоловік Юрій Мельник, який є депутатом ЛМР від політичної партії Об’єднання «Самопоміч» користується автомобілем Audi A6 2013 року випуску, який належить адвокатському об’єднанню «Павленко і партнери».

У коментарі ZAXID.NET Тереза Мельник пояснила, що низька вартість і відсутність в реєстрі не пов’язана з литовською реєстрацією її авто.

«Цей автомобіль придбаний у Литві. Його вартість зумовлена тим, що він був пошкоджений. Автомобіль не є на литовській реєстрації. Він був розмитнений в Україні, зараз перебуває на тимчасовій реєстрації. Після ремонту буде зареєстрований згідно закону», – повідомила Тереза Мельник.

Також з е-декларації за 2016 рік, Терезі Мельник належить квартира у Львові площею 92,9 кв. м, 25% львівської квартири площею 75 кв. м, а її чоловіку  належать дві ділянки та житловий будинок площею 286,6 кв. м у с. Липники в 15 кілометрах від Львова.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...