Дружина Садового прийшла протестувати проти сміттєвої блокади під Львівську ОДА

logo
103478_druzhina_sadovogo_prijshla_protestuvati_p.jpeg


Катерина Кіт-Садова каже, що львів’янами не можна маніпулюватиФото: сторінка львівської "Самопомочі" у соцмережі "Фейсбук"

Фото: сторінка львівської “Самопомочі” у соцмережі “Фейсбук”

Група представників партії «Самопоміч» прийшла сьогодні з акцією протесту щодо не вирішення сміттєвої кризи під стіни Львівської ОДА. Серед учасників акції була й дружина мера Львова Катерина Кіт-Садова.

“Я – не політик, я звичайна мама, громадянка Львова. Це місто вільних людей. Ці люди прийшли, сьогодні нас поки мало. Але ці люди є, а завтра їх буде більше. Ми не здамося просто так. Це не протест, це засвідчення того, що ми є і нами не можна маніпулювати” – цитують слова Катерини Кіт-Садової на сторінці «Самопомочі» у соцмережі «Фейсбук»

До пікетувальників вийшов голова ЛОДА Олег Синютка, відтак між ним та екс-першою заступницею голови Львівської облради Парасковією Дворянин відбулася словесна суперечка з приводу того, чи блокують Львову вивіз сміття, чи ні. Дворянин сказала, що знає про факти дзвінків до мерів міст щодо вивозу сміття зі Львова. Синютка зі свого боку попросив, щоби йому «навели цей факт і він відреагує».

Сьогодні Олег Синютка запропонував владі Львова передати Львівській ОДА повноваження для вивозу відходів і передати в тимчасове управління ЛКП «Львівспецкомунтранс» для систематичного вивозу сміття. Також місто мало би надати 300 млн грн. в якості оплати за вивіз сміття. Мер Львова Андрій Садовий заявив, що дасть відповідь на цю пропозицію завтра.

А поділитися?Вам має сподобатись...