Дружина Садового разом з львів’янами вийшла до ЛОДА на підтримку Львова (фото)

logo
103510_druzhina_sadovogo_razom_z_lviv_janami_vij.png


22 червня, 2017 – 20:27

Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА

Під стінами ЛОДА триває мирне зібрання мешканців Львова. Дружина міського голови Катерина Кіт-Садова та небайдужі мешканці міста прийшли, щоб висловити підтримку міста у ситуації з вивезенням відходів. Під час зібрання львів’яни поспілкувалися із головою ЛОДА Олегом Синюткою, передає прес-служба Львівської міської ради.

“Я очікувала, що є люди за Львів і за Україну, які не піддаються маніпуляціям тої центральної влади, яка у нас є. Є вільні, свобідні люди – які живуть в правді. Це найважливіше. Ми прийшли сьогодні сюди, щоб це засвідчити. Що ми підтримуємо Березюка, який голодує в Києві, Сироїд, Пастуха, Садового, позицію Самопомочі. Ми не очікуємо, що до нас хтось має виходити, нас хтось має слухати. Ми зібралися, щоб сказати – є ти, є я, є вона, є він, які підтримують тих людей, що зараз голодують в Києві. Які хочуть, щоб Львів жив нормально. І які бачать свавілля влади, спрямоване проти українського народу”, – заявила дружина міського голови Катерина Кіт-Садова.

Учасники акції заявили, що вийшли на підтримку міста Львова.

“Підтекст треба шукати у вищих органах влади – не у Львові. Львів не поодиноке місто, яке продукує велику кількість сміття. Треба це розуміти, що ця ситуація є не зі сторони Львова, а зі сторони області та вищих органів влади”, – каже львів’янка Ольга Білас.

Учасники акції заявляють, що приходитимуть під ЛОДА щодня.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...