ДТП на трасі Івано-Франківськ-Львів: легковик зіткнувся з туристичним автобусом. Є жертви

logo
78330_dtp_na_trasi_ivano_frankivsk_lviv_legkovi.jpeg


Статті

Яким має бути ідеальне місто: роздуми архітекторів
26.03.2017 | Наталя ХРАБАТИН

http://lovelylife.in.ua/wp-content/uploads/2016/07/franyk.jpgСтаниславів був спроектований як ідеальне місто-фортеця часів Ренесансу. Засновник міста Андрій Потоцький запросив французького архітектора Франсуа Корассіні, який і створив «ідеальне місто» згідно із тогочасними архітектурними, а, можливо, й містичними приписами.

Переглядів – 988
Коментарів – 0

Останнє в блогах


Тарас ПарфанМісцеві регіонали разом з донецькими продовжують «пиляти» бюджет Прикарпаття
28.03.2017 23:36

Пройшло три роки з того часу, коли рятуючись від народного гніву Янукович втік з України і став «легітимним» у Ростові.Здавалось би, що всі його слуги мали би понести відповідальність. Однак на сьогоднішній день складно говорити не тільки про кримінальну відповідальність тих, хто вчинив злочини проти власного народу, а й про політичну відповідальність членів команди Януковича.

Переглядів – 343
Коментарів – 0


Роман БончукСпілкування з монахом
23.03.2017 12:32

Вчора мав розмову із монахом, яка тривала три години: перше знайомство й такий шалений вибух інформаційного спаму від мене. Хоча робив уточнення, відносно того, що більшість думок Вже є частиною мого особистого досвіду – але монах виявився більш обізнаним за мене. І в точних науках, і в літературі, і навіть в мобільності реагування.

Переглядів – 980
Коментарів – 0


Яв НазарЧорний лебідь Юля. Гібридна диктатура
21.03.2017 00:05

Шкода хлопа, шкода, ви точно не знайде, якщо доживете, вулиці Порошенка. Напевно. Лиш  у підручниках історії, з маленької літери, сподіваюся після не цих реформ освіти, наступних, з епіграфом: у нього був шанс, він вибрав гроші.

Переглядів – 1108
Коментарів – 1

Всі блогиДуша і тіло

Мантра Ганеші: залучаємо успіх і гроші
15.03.2017

http://natalka.pp.ua/wp-content/pic5/image_407.jpg

Східний підхід до фінансів – без перебільшення тренд нашого часу. Ви можете не знати всіх тонкощів філософії, але погодьтеся, що прості і зрозумілі дії, які обіцяють перетворити вас в грошовий магніт, так і просяться на пробу.

Переглядів – 928
Коментарів – 0

Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...