ДТП з білоруським автобусом на Львівщині: у зустрічному легковику їхали громадяни Молдови

logo
78640_dtp_z_biloruskim_avtobusom_na_lvivwini_u_.jpeg


В аварії загинула одна людина.

У ДТП на Львівщині загинули двоє громадян Молдови, ще один опинився в лікарні. Усі вони їхали в легковику, який на зустрічній смузі зіткнувся з туристичним автобусом із Білорусі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Зараз ми не можемо коментувати, як відбулося. У процесі слідства буде встановлено. Свідки встановлюються, є очевидці з автобуса”, – пояснив слідчий Юрій Тибінка.

Наразі відомо, що автобус перевозив 43 громадян Білорусі на відпочинок до Карпат. У ньому також були двоє водіїв. Унаслідок ДТП він скотився з дороги в кювет. Постраждали 12 пасажирів – у всіх легкі травми, що не вимагають госпіталізації. Пасажира легковика, який травмувався найбільше, вже прооперували. “У нього поєднана травма. Є переломи, є пошкодження грудної клітки, є черепно-мозкова травма. Буде потребувати стаціонарного лікування впродовж деякого часу”, – пояснив заступник головного лікаря Львівської міської клінічної лікарні №8 Ігор Стояновський.

Двоє громадян Молдови загинули в ДТП на Львівщині
ТСН. 19:30 Сьогодні, 19:59

Перекинувся пасажирський автобус внаслідок зіткнення з легковиком, у якому були громадяни Молдови. Один пасажир машини – у лікарні. В туристичному автобусі, який віз громадян Білорусі на відпочинок до Карпат їхали 43 пасажири та двоє водіїв. Бус, який після зіткнення скотився у кювет, дуже пошкоджений.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...