Дубневичі за 3 млн грн ремонтують… обладнання Дубневичів

logo
77774_dubnevichi_za_3_mln_grn_remontujut_obladn.jpeg


ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» 27 березня уклало з ТОВ «Корпорація КРТ» шість угод на ремонт та технічне обслуговування обладнання на загальну суму 3 млн грн. Ремонтні послуги будуть надавати компанії до кінця 2017 року. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, інформує видання «Наші гроші. Львів».

«Енергія-Новояворівськ» – підприємство-монополіст на ринку надання послуг з теплопостачання для населення. Левова частка компанії (92,36%) належить народним депутатам Богдану та Ярославу Дубневичам через «АПП «Львівське»». Решту ділять між собою два місцевих комунальних підприємства – «Новояворівськтеплокомуненерго» та «Міські електричні мережі».

Одноосібним власником ТОВ «Корпорація КРТ» також є  «АПП «Львівське»» братів Дубневичів. За даними Prozorro з початку 2016 року фірма отримала 18 підрядів на загальну суму 12,43 млн грн.

Видання також нагадує, триває досудове розслідування щодо маніпуляцій ТОВ «Енергія-Новояворівськ» з обсягами газу, отриманого на пільгових умовах. Слідчі СБУ підозрюють посадових осіб підприємства у тому, що вони штучно збільшували об’єми відпущеного газу для виробництва тепла населенню, під що отримували газ за пільговою ціною, натомість використовували його для виробництва електроенергії, яку реалізовували на оптовому ринку за цінами суттєво вищими. В результаті такої діяльності «Енергії-Новояворівськ» НАК «Нафтогаз України» недоотримала щонайменше 224 млн грн.


Реклама

А поділитися?