Два виші Львова потрапили у ТОП-10 найкращих університетів України

logo
40731_dva_vishi_lvova_potrapili_u_top_10_najkra.jpeg


Опубліковано рейтинг вищих навчальних закладів «ТОП-200 Україна» 2016-го року. Два львівські виші потрапили до десятки лідерів.
фото: lnu.mow.fm

фото: lnu.mow.fm

У 2016-му році одноосібним лідером рейтингу «ТОП-200 України» став Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», що з суттєвим відривом від інших вишів вийшов вперед за критерієм «Інноваційна діяльність університетів», – пише інтернет-портал «Освіта.ua».

Друге місце у рейтингу посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Третє і четверте місця посіли харківські ВНЗ, відповідно Національний університет ім. Каразіна та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

На п’яте місце вийшов Національний університет «Львівська політехніка». Львівський національний університет ім. Франка посів 9-те місце.

Повний перелік ТОП-200 університетів можна переглянути за посиланням.

Довідка. Стартувавши у 2006 році, проект «Топ-200 Україна» став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим Міжнародною Експертною Групою по Ранжуванню (IREG) академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування до них універсальної системи критеріїв.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...