Дві львів’янки стали призерами чемпіонату України з важкої атлетики

В місті Запоріжжі у виставковому центрі «Козак Палац» 24 березня 2017 року успішно для збірної команди Львівщини завершився чемпіонат України серед юніорів з важкої атлетики та всеукраїнський турнір пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Леоніда Жаботинського.

Цьогорічні змагання зібрали 75 жінок та 132 чоловіків з 18 областей України, які боролися за путівки до далекого Токіо, де будуть представляти національну збірну Україну на Чемпіонаті світу серед юніорів.

У змаганнях серед юніорок нагороди чемпіонату України вибороли дві спортсменки Львіщини. Зокрема, у ваговій категорії до 48 кг бронзові нагороди змагань виборола Ярина Петрук з результатом 94 кг у сумі двоборства. Срібною призеркою змагань у ваговій категорії до 90 кг стала досвідчена майстер спорту України Діана Нагорнюк. Всі шість вдалих спроб та результат у ривку склав 80 кг, а в поштовху – 91 кг.

У загальнокомандному заліку жіноча збірна Львівщини посіла 5 місце серед 18 команд України. При цьому варто відзначити, що таку високу позицію жіноча збірна команда важкоатлеток Львівщини посіла вперше за останні десятиліття. Переможницями стали важкоатлетки Донецької області, другими фінішували спортсменки Запорізької області, а третіми луганчанки.

У складі юніорів відзначився юний талановитий важкоатлет з міста Жидачева Богдан Гоза. 15-річний спортсмен підкорив 151 кг у поштовху та встановив новий рекорд України серед юнаків.

Команда чоловіків-юніорів фінішувала з 8-м загальнокомандним результатом серед 17 команд України. Чемпіонами командних змагань серед чоловіків стали важкоатлети Запорізької області, другими виявилися харківські спортсмени, а третіми богатирі Дніпропетровщини.

Технічні результати жінок:

Нагорнюк Діана – 2 місце у ваговій категорії до 90 кг., СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м. Львів. Тренери – Товстоног О., Кононенко В.

Петрук Ярина – 3 місце у ваговій категорії до 48 кг., КДЮСШ ім. Ю, Кутенка, ЗСУ, м. Львів. Тренер – Товстоног О.

Закашевська Маргарита – 6 місце у ваговій категорії до 75 кг., КДЮСШ «Атлет» ФСТ «Динамо», м. Львів. Тренери – Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.

Тіщенко Юлія – 7 місце у ваговій категорії до 75 кг., ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ «Спартак», м. Львів. Тренер – Корчинський О.

Цяпко Тетяна – 16 місце у ваговій категорії до 53 кг. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, ЗС У, м. Львів. Тренери – Гентош А., Товстоног О.

Технічні результати чоловіків:

Клецко Дмитро – 6 місце у ваговій категорії до 94 кг., КДЮСШ «Атлет» ФСТ «Динамо», м. Львів. Тренери – Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.

Горідько Анатолій – 7 місце у ваговій категорії до 85 кг., КДЮСШ «Атлет» ФСТ «Динамо», м. Львів. Тренери – Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.

Гоза Богдан – 10 місце у ваговій категорії до 85 кг., ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ «Спартак», м. Жидачів. Тренери – Гентош А., Гентош В., Косів О.

Козюпа Олег – 11 місце у ваговій категорії до 94 кг., СДЮСШОР «Богатир» ФСТ «Колос», м. Львів. Тренери – Товстоног О., Кононенко В.

Кінах Тарас – 11 місце у ваговій категорії до 105 кг. ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ «Спартак», м. Львів. Тренер – Рекша В.

Галій Володимир – 6 місце (класифікувався тільки у ривку) у ваговій категорії до 62 кг., ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ «Спартак», м. Жидачів. Тренери – Гентош А., Гентош В., Косів О.

Приймак Богдан – 16 місце у ваговій категорії до 77 кг., ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ «Спартак», м. Жидачів. Тренери – Гентош А., Гентош В.