Дві львівські школи змагаються у проекті на безкоштовний ремонт

logo
33522_dvi_lvivski_shkoli_zmagajutsja_u_proekti_.jpeg


Дві львівські школи беруть участь у всеукраїнському проекті на безкоштовний капітальний ремонт приміщень. На основі голосування з 78 українських шкіл виберуть одну, яку влітку 2017 року повністю відремонтують.

У проекті «Моя школа» змагаються три навчальні заклади з Львівщини – дві львівські школи та одна дрогобицька. Це навчально-виховний комплекс iм. В. Стуса, львівська школа №95, та дрогобицька загальноосвiтня школа №4.

Голосування за школи почалося 20 жовтня і триватиме до 19 грудня.

«Кожен відвідувач може проголосувати за необмежену кількість шкіл, але кожної з них він може віддати тільки один голос. У результаті голосування ми визначимо школу, якою займеться команда з найкращих дизайнерів країни. Переможцем стане та школа, що отримає найбільшу кількість голосів», – повідомили організатори проекту.

Якщо організатори виявлять накрутку голосів за якусь школу, то її знімуть з голосування. Переможця проекту оголосять 25 грудня.

Проект «Моя школа» організував інтернет-журнал FAQinDecor разом з українськими дизайнерами. Кошти на ремонт школи збиратимуть серед спонсорів, через краудфандинг та на благодійних вечорах.

Проект реконструкції школи мають представити 25 березня, а ремонт проводитимуть із червня по серпень 2017 року.


Реклама

А поділитися?