Двоє хлопців-сусідів організували аферу і “розводили” жителів Львівської області на гроші

logo
33891_dvoe_hlopciv_susidiv_organizuvali_aferu_i.jpeg


Кіберполіція Закарпаття спільно з Мукачівським відділенням поліції затримали двох жителів смт. Чинадієво, які змовилися та обманювали жителів Львівської області, видурюючи в них гроші. 

Мешканцям Мукачівського району їх спільний знайомий розповів, що в Україні шахраїв рідко ловлять правоохоронці, а їх злочинні дії лишаються безкарними. Чоловіки повірили цій недостовірній інформації та розпочали власну справу з видурювання коштів через Інтернет. 24-річний жительЧинадієва розмістив на відомому в Україні сайті оголошення про продаж дитячих речей, а його 25-річний сусід у соцмережах публікував повідомлення про продаж посуду. Обоє чоловіків знайшли покупців у Львівській області, ті переказали кошти шахраям, але товар не отримали. Потерпілі внаслідок незаконної торгової операції одразу звернулися до Кіберполіції Закарпаття. 

Особи шахраїв було встановлено. Щодо одного суд визначив мірою запобіжного заходу особисте зобов’язання про явку за першим викликом, щодо другого – домашній арешт. 

Начальник Мукачівського відділення поліції Олександр Боднарчук звертається до громадян з проханням бути обачними при замовлені товарів через Інтернет. 

«В Україні стали непоодинокими випадки шахрайства при онлайн-покупках. Навіть на спеціалізованих для цього порталах, де вживаються заходи безпеки від таких злочинних дій, недобросовісним продавцям вдається обманювати людей. Якщо продавець з того ж міста, що і покупець, то варто оплачувати товар після його перевірки, якщо ж торгівля ведеться між людьми з інших областей – потрібно обов’язково користуватися доставкою з післяоплатою, для цього в Україні діють спеціалізовані та перевірені поштові сервіси. Якщо ж хтось став жертвою шахраїв – потрібно якнайшвидше звертатися докіберполіції. На Закарпатті про інтернет-злочинців можна заявити за адресою: м. Ужгород, вул. Можайського, 3а або за тел. (0312)-67-31-90, 066-392-18-87», – розповів Олександр Боднарчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...