Двоє посадовців Львівського авіаційного заводу не подали декларації

logo
115676_dvoe_posadovciv_lvivskogo_aviacijnogo_zav.jpeg


На Львівщині двоє посадовців підприємства оборонно-промислового комплексу не подали декларації про доходи. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі військової прокуратури Західного регіону.

Військовою прокуратурою Західного регіону України проведено вивчення додержання службовими особами державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Зокрема, у ході опрацювання відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виявлені зумисні неподання декларацій за 2016 рік заступником директора ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» та головним інженером (першим заступником директора держпідприємства).

До прикладу, свої дії заступник директора ДП з понад 11-річним стажем на займаній посаді мотивував відсутністю обов’язку подавати декларацію. Хоч згідно Закону він, як особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язаний щорічно до 1 квітня її подавати.

Таким чином, у діях заступника директора та головного інженера підприємства вбачаються ознаки вчинення злочинів, передбачених ст. 366-1 КК України.

Відомості про злочини внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Досудове розслідування триває.

До того ж, робота військової прокуратури Західного регіону України на вказаному напрямку триває.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...