Е-декларації. Садовий: Раніше крали і соромилися, а зараз показують усім

logo
36996_e_deklaraciji_sadovij_ranishe_krali_i_sor.jpeg


Львівський міський голова Андрій Садовий в ефірі каналу 112 Україна сказав, що, якщо раніше політики і чиновники не показували свої статки, то сьогодні вони не бояться цього робити, прямо вказуючи в електронних деклараціях все своє майно.

Градоначальник також заявив, що звітність чиновників за вміст своїх декларацій є завданням президента Петра Порошенка.

“Він (Порошенко – ред.), напевно, як президент, повинен піклуватися про те, щоб всі люди, які задекларували свої статки, тепер довели, де вони ті кошти взяли… Кожен політик повинен показати, де він взяв ці гроші… 20 годинників, 100-200 тис. дол… на голову не налазить, коли все це слухаєш. Якщо вони раніше крали і соромилися це показувати, то зараз вони показують всім. Це є реалії нашого сьогодення”, – зазначив Садовий.

Нагадаємо, згідно з е-декларації Садового, мерові і його дружині належить житловий будинок площею 660 квадратних метрів. Крім того, львівський мер отримав 107 тис. грн зарплати.

Як повідомлялося, 31 жовтня завершився перший етап подання електронних декларацій для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.


Реклама

А поділитися?