Е-квиток у Львові: як це працюватиме?

logo
e_kvitok_u_lvovi_jak_ce_pracjuvatime.jpg


Представник “Львівавтодору” і координатор проекту впровадження е-квитка у Львові Сергій Журбенко розповів, за якою схемою працюватиме система електронного квитка у нашому місті.

Основним видом квитка стане пластикова картка

“За системою е-квитка, пасажири матимуть право на певний час поїздки. Наприклад 60-70 хвилин. Пересадки між маршрутами будуть  безкоштовними. Основним видом квитка стане пластикова картка. Паралельно із новими картками будуть діяти і паперові квитки, в основному вони будуть існувати для туристів. Реалізовувати їх може сам водій, вони будуть обліковуватись через спеціальні системи, і їх легко контролювати”, – розповідає Сергій Журбенко. 

Усі транспортні одиниці міста будуть обладнані спеціальними системами, які дозволять львів’янам і гостям міста оплачувати за проїзд.

“На кожних дверях у транспорті буде розташований вальдатор, у водія стоятиме спеціальна консоль за допомогою якої він буде керувати усім процесом. Інформація з транспорту по мобільному 3G Інтернету буде передаватися у створений центр обробки даних та контролю”, – зазначив  Журбенко. 

Читайте також на нашому сайті: впроваджувати е-квиток у Львові будуть за допомогою моделі від ЄБРР.

А поділитися?