Е-квиток у Львові: що буде із пільговиками

logo
e_kvitok_u_lvovi_wo_bude_iz_pilgovikami.jpg


З провадженням єдиного електронного квитка за проїзд у громадському транспорті Львова, постає гостре питання щодо перевезення пільгових категорій населення.Тепер організатори проекту мають вирішити питання перевезення пільговиків, не забувши про їхні інтереси та права.

Про це під час представлення проекту “Е-квток у Львові” розповів представник “Львівавтодору” Сергій Журбенко.

За його словами, наразі у Львові та області нараховується близько 300 000 пільговиків. Така кількість пільгових категорій населення може суттєво вплинути на окупність проекту. 

lSulzcydv6k

За проїзд будуть платити всі

“Є два шляхи вирішення цього питання: якщо все залишається так, як зараз, ми отримаємо чіткі дані про кількість перевезених пільговиків. Вони матимуть картки, які не треба буде поповнювати, під час поїздки у транспорті вони користуються картками, дані обліковуються і ми маємо інформацію про кількість пільговиків. Відповідно, ми можемо вимагати від Кабміну повної компенсації цих витрат. Інший варіант – монетизація пільг. За проїзд будуть платити всі, а пільгові категорії населення отримають певну суму, яка має компенсувати їхні витрати на проїзд”, – розповів Журбенко.

Читайте також на нашому сайті: Е-квиток у Львові: як це працюватиме?

IgvbBNoz0oMJhXAuJSgy1g


Реклама

А поділитися?