ЄБРР вперше прокредитував львівську компанію у національній валюті

logo
57085_ebrr_vpershe_prokredituvav_lvivsku_kompan.jpeg


ЄБРР вперше прокредитував львівську компанію у національній валюті135 мільйонів гривень довготермінового кредиту надасть Європейський банк реконструкції та розвитку провідному продуктовому рітейлеру Західної України – мережі “Рукавичка”, котра належить до компанії “Львівхолод”. Означений кредит зі строком погашення у 6 років, допоможе компанії відкрити ще 42 нових магазини по усій території регіону, модернізувати та підвищити енергоефективність у всіх діючих магазинах, розширити логістичний центр, і, що найважливіше, створити додатково близько 1000 робочих місць.

Відповідну угоду між ТзОВ ТВК “Львівхолод” та Європейським банком реконструкції та розвитку підписали Богдан Козак, президент ТзОВ ТВК “Львівхолод”, директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка”. На урочистості сторони зазначили, що присутність у регіоні Європейського банку реконструкції та розвитку дає чіткий сигнал бізнесу та інвесторам: Львівщина є областю із позитивним інвестиційним кліматом. Стосовно ж “Львівхолоду”, то ця компанія першою отримала кредит в українській валюті для української компанії за рахунок ресурсів ЄБРР. І ще одне: 70% товару, які реалізовуються через мережу “Львівхолод” – продукція від місцевих виробників. І саме ця компанія стала на Львівщині промоутером середнього та дрібного бізнесу і дає можливість галицьким агропідприємцям виходити на споживацький ринок.

Своєю чергою Шевкі Аджунер, відзначив роботу Львівської облдержадміністрації у справі покращення інвестиційного клімату: “Це дає можливість групі компаній “Рукавичка”, а також іншим підприємствам, рости та розвиватися. Хочу зазначити, що саме цей проект створює велику кількість робочих місць і генерує великі надходження до бюджету області. Але особливим приводом для радості і гордості є те, що даний проект – наш перший досвід, наше перше фінансування у національній валюті”.

Ігор ГалущакЛьвів


Реклама

А поділитися?