Економічний форум у Львові транслюватимуть наживо. Програма першого дня

logo
36336_ekonomichnij_forum_u_lvovi_transljuvatimu.jpeg


Завтра, 3-го листопада, у Львові стартує ХVI Міжнародний економічний форум, який триватиме два дні та об’єднає низку експертів, посадовців, підприємців, реформаторів – загалом майже 1500 гостей. За виступами учасників львів’яни зможуть стежити в режимі онлайн.
фото: MapQuest

фото: MapQuest

У ХVI Міжнародному економічному форуму візьмуть участь очільники обласних державних адміністрацій, іноземні інвестори, підприємці, представники міжнародних фондів, банків, навчальних закладів тощо. Загалом очікують приблизно 1500 гостей.

У перший день Форуму на пленарних засіданнях говоритимуть про особливості української економіки: інвестиційні переваги, залучення інвестицій, рівень безробіття, освіченості та оплати й оподаткування праці тощо. У контексті Львівщини обговорюватимуть вигідне географічне розташування міста, розвиток інфраструктури, регіональної економіки, промислові стратегії.

>Tvoemisto.tv вестиме пряму онлайн-трансляцію Економічного форуму. Переглянути її можна буде за посиланням: https://www.youtube.com/user/tvoyemistoTV

Нагадаємо, ХVI Міжнародний економічний форум відбуватиметься на стадіоні «Арена-Львів» 3-4-го листопада. Програму Форуму та повний перелік учасників можна переглянути на офіційному сайті події.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...