Екс-директорку мережі аптек засуджено за шахрайство

logo
52391_eks_direktorku_merezhi_aptek_zasudzheno_z.jpeg


В особливо великих розмірах

Галицький райсуд Львова ухвалив вирок щодо екс-директорки представництва мережі аптек.

2008 року жінка напозичала на аптечний бізнес величенну суму грошей — у сім’ї партнерів 270 000 доларів, у хмельницького аптечного шефа 50 000 доларів, у знайомої бізнесвумен — вексель на 40 000 доларів.

Однак боржниця зуміла повернути лише невелику частину грошей. Від партнерів вона деякий час переховувалась, уникала зустрічі й дзвінків.

Ще жінка занизила власну зарплатню в деклараціях про доходи і вказала неправильну інформацію, аби отримати кредит у “Електрон-банку” для придбання автівки “Рено-Лагуна”.

Згодом 2009 року жінка спробувала влаштуватися завідувачкою аптеки у місті Городок і при цьому подала підроблені документи, у яких вказано, нібито жінка отримала у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького диплом спеціаліста із клінічної фармації.

Відтак суд визнав жінку винуватою, проте призначив їй два роки випробувального терміну. Суд заборонив застосовувати конфіскацію майна щодо винуватиці, але зобов’язав її виплатити моральну шкоду потерпілим на суму 141966,10 грн. Ще жінка має сплатити більш як 30 000 гривень за послуги почеркознавчої експертизи.

А поділитися?Вам має сподобатись...