Екс-начальниця управління культури Львова Магдиш стала радником мера Винник

logo
eks_nachalnicja_upravlinnja_kulturi_lvova_magdish_stala_radnikom_mera_vinnik.jpg


четвер, 7 липня, 2016, 10:39
Львів

Екс-начальниця управління культури Львова Магдиш стала радником мера Винник

Екс-начальник управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш, яка звільнилася з мерії після скандального інтерв’ю про роль церкви у житті львів’ян, тепер працює на посаді радника міського голови Винник.

Про плани розвитку культури у містечку Винники, що біля Львова, І.Магдиш повідомила в інтерв’ю «Збруч».

«Покликав мене міський голова Винник Володимир Квурт, а погодилась через людей», – зазначила І.Магдиш. 

«Винники можуть бути тією специфічною родзинкою, яка буде притягувати культурних та освічених туристів, які шукають шляхів пізнання цієї території. Це для тих, хто хоче не просто швидко розважитись і залишити гроші в кав’ярні чи готелі. Зрозумійте мене правильно: таке теж має право на існування. Але є і люди, які хочуть пізнати специфіку цієї території і вони будуть мати можливість зі Львова за 15 хвилин доїхати до цікавого і дуже симпатичного містечка, через яке пізнається Галичина у ширшому сенсі, а не лише Львів як метрополія», – зазначила радник мера Винник.

Як повідомлялося, начальник управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш написала заяву на звільнення після скандального інтерв’ю про роль церкви у житті львів’ян у віддалених від центру районах.

Тоді міський голова Львова Андрій Садовий у Фейсбуці написав вибачення «за образу, якої зазнали вірні та представники церкви від слів керівника управління культури міста Львова». Мер зазначив, що «навряд чи зможе з нею працювати в одній команді».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...