Євроколія зі Львова стала одним з пріоритетів транспортної стратегії України

logo
116240_evrokolija_zi_lvova_stala_odnim_z_priorit.jpeg


Крім того, в мінінфраструктури України вважають пріоритетом на наступні роки запуск залізничного сполучення зі Львова до Варшави.

Прокладання європейської колії від Львова до державного кордону України з Польщею, вантажний термінал з вузької на широку колію та пасажирське сполучення Львів-Варшава увійшли в перелік пріоритетів транспортної стратегії України до 2030 року. Про це у колонці на «Українській правді» написав заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань.

«Ми провели регіональні обговорення в Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Полтаві й визначили пріоритетні інфраструктурні проекти» – написав він.

За словами заступника міністра, у Львові також обговорювали як один з пріоритетів проект північної об’їзної дороги, яка є складовою проекту Гданськ – Одеса.

Нагадаємо, учора прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що на будівництво дороги Львів-Одеса-Миколаїв передбачено у бюджеті 800 млн грн, а траса Львів – Тернопіль, яку зараз прокладають, є частиною транспортного коридору між Балтійським та Чорним морями.

А поділитися?Вам має сподобатись...