Європейці дадуть Львівській міськраді 31 мільйон євро на сміття

logo
112778_evropejci_dadut_lvivskij_miskradi_31_milj.jpeg


Завтра у Львові підпишуть договір з європейським банком.

Про це сьогодні на сесії Львівської міської ради заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

“Ми співпрацюємо з Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку…Завтра ми підписуємо угоду про виділення для Львова 20 млн євро і 11 млн гранту. Це дуже велика довіра до громади Льова, до усіх нас”,

Ці кошти підуть на перший етап рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, на будівництво комплексу для поводження з твердими побутовими відходами, на програму поводження з ТПВ “Zero waste”.

Нагадаємо, у березні французька компанія “Egis” підписала з Львівською міською радою угода про підготовку комплексного дослідження і стратегію міста у сфері поводження з твердими побутовими відходами. Кошти на дослідження, а саме 650 000 євро, надав Фонд вивчення і підтримки приватного сектору (FASEP) генерального казначейства Франції.

30 січня Апеляційний суд зобов’язав Львівську міську раду провести рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. На початку лютого стало відомо про проведення стабілізаціних робіт на сміттєзвалищі, однак вони проводяться відповідно до проекту рекультивації 2013 року, а нового проекту, який б відповідав сьогоднішній ситуації на полігоні, немає. 


Реклама

А поділитися?