Європейці вчать львівських поліцейських бути лідерами

logo
128264_evropejci_vchat_lvivskih_policejskih_buti.jpeg


Новини, 05.09.2017

05.09.2017, 15:32

У рамках проекту Консультативної місії Європейського Союзу в Україні “Підтримка реформ поліції в Україні” на базі Львівського державного університету внутрішніх справ проходять тренінги з лідерства та управління для керівників середньої ланки. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС.

Заплановано проведення двох таких заходів – з 4 по 6 та з 11 по 13 вересня. Участь у тренінгах візьмуть представники семи відібраних поліцейських відділів та відділень Львівської області, а також представники ЛьвДУВС. У якості тренерів виступлять представники КМЄС в Україні – радники з питань взаємодії поліції та громади Вільям Брейм, Пітер Вілсон, Маура О’Саліван, Могенс Хоугесен та Макс Стауде.

Евросоюз

Ця публікація була підготовлена в рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ІА “Status Quo” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

В рамках проекта Консультативного миссии Европейского Союза в Украине “Поддержка реформ полиции в Украине” на базе Львовского государственного университета внутренних дел проходят тренинги по лидерству и управлению для руководителей среднего звена. Об этом сообщает отдел связей с общественностью ЛьвДУВС.

Запланировано проведение двух таких мероприятий – с 4 по 6 и с 11 по 13 сентября. Участие в тренингах примут представители семи отобранных полицейских отделов и отделений Львовской области, а также представители ЛьвДУВС. В качестве тренеров выступят представители КМЕС в Украине – советники по вопросам взаимодействия полиции и общества Уильям Брейм, Питер Уилсон, Маура О’Саливан, Могенс Хоугесен и Макс Стауде.

Евросоюз

Эта публикация была подготовлена в рамках проекта “Продвижение реформ в регионы” при содействии Европейского Союза. (http://ec.europa.eu/europeaid). Содержание этой публикации является исключительной ответственностью ИА “Status Quo” и никоим образом не отражает точку зрения Европейского Союза.

Соцсети

Погода

А поділитися?Вам має сподобатись...