Європейське золото львівської спартаківки Тетяни Кіт

В угорському місті Сомбатхеї триває чемпіонат Європи серед юніорів (U-23) з вільної боротьби.

Відмінно виступила на цих змаганнях представниця львівського «Спартака» Тетяна Кіт (вагова категорія до 58 кг). У першій сутичці Тетяна перемогла з явною перевагою (11:0) представницю Франції. В другому колі змагань проти нашої спортсменки не встояла італійка Карола Райнеро (10:3). У півфіналі жереб звів Тетяну з колишньою співвітчизницею, яка зараз виступає під прапором Азербайджану, Альоною Колесник. Суперниці добре знають одна одну, оскільки неодноразова зустрічались на борцівському килимі. Перевага в очних поєдинках була на боці Тетяни, хоча траплялось, що вона поступалась. Їхній поєдинок виявився дуже напруженим, лише на останніх секундах зустрічі Тетяна зуміла схилити шальки терезів на свою користь.

Фінал для нашої спортсменки виявився легшим. Вона володіла ініціативою у ході поєдинку зі шведкою Йоханною Нільсен і перемогла з рахунком 8:4. Таким чином, Тетяна стала дворазовою чемпіонкою Європи, адже на минулорічному європейському форумі в м.Русе (Болгарія) вона також була першою. Ми вітаємо нашу спортсменку, а також її тренерів – Ореста Скобельського і Андрія Стадніка, і бажаємо нових перемог.

Ще одна наша спортсменка, Ангеліна Лисак (вагова категорія 63 кг), поступилася у першій сутичці представниці Румунії Крісті Інче, яка у підсумку посіла третє місце.

На цих змаганнях золото виборола ще одна вихованка львівського «Спартака», яка зараз виступає за Волинь, Лілія Горішна (вагова категорія до 53 кг).

Загалом на цих змаганнях наші дівчата виступили блискуче і стали переможцями у загальнокомандному заліку (57 очок), випередивши збірні команди Росії (53 очки) та Білорусі (41 очко).