“Фабрика меблів “НОВА” – офіційний спонсор ФК “Карпати”

logo
27729_fabrika_mebliv_nova_oficijnij_sponsor_fk_.jpeg


Львівські «Карпати» уклали договір про співпрацю із «Фабрикою меблів «НОВА» – одним з лідерів у своїй сфері на українському ринку. Таким чином «Фабрика меблів «НОВА» приєднається до команди карпатівських спонсорів, а її логотип прикрашатиме шорти футболістів.

Важливим елементом співпраці стане і те, що «Фабрика меблів «НОВА» долучиться до розвитку клубної інфраструктури: від клубної школи до першої команди «зелено-білих». Відомо, що ФК «Карпати» регулярно вкладає великі кошти у розвиток дитячих шкіл, облаштування нових полів та невпинно розвиває об’єкти, де зростає майбутнє українського футболу. Разом із «Фабрикою меблів «НОВА», ФК «Карпати» продовжить забезпечувати дітей та молодь усім необхідним для якісного навчання.

ДОВІДКА

1 березня 1999 року було відкрито перший цех площею близько 300 м. кв., в якому працювало 9 осіб. «Фабрика меблів «НОВА» зробила ставку на потреби середнього споживача, який хотів купувати якісні сучасні меблі за помірною ціною. Виходячи з потенційних можливостей та аналізу потреб меблевого ринку, було вирішено розпочати виробництво кухонних наборів. Розроблено та впроваджено у виробництво 12 різних моделей кухонь.

На сьогодні «Фабрика меблів «Нова» виготовляє понад 100 видів меблів, а саме: вітальні, спальні, кухні, дитячі, передпокої, офісні меблі, столи та тумби різних модифікацій. Керівництво підприємства не зупиняється на досягнутому і приділяє велику увагу контролю якості, покращенню сервісного обслуговування, скороченню термінів виконання замовлень, постійному розширенню асортименту та впровадженню новітніх технологій. В цехах фабрики встановлено нове високорентабельне обладнання відомих фірм Польщі, Італії, Німеччини та Румунії.

Контроль якості проводиться на всіх рівнях виробництва, від заготовки до готового виробу. Періодично відбувається контрольна збірка виробів з кожної партії.

Продукція підприємства позиціонована на українському та закордонному меблевих ринках як найоптимальніше співвідношення ціни та якості. Асортимент – це меблі для будь-якого приміщення дому чи офісу. Завдяки доступній ціні, величезному асортименту, різноманіттю стилів від класики до модерну, продукція «Фабрики меблів «Нова» користується популярністю серед клієнтів.


Реклама

А поділитися?