Facebook заблокував найчисельнішу львівську групу «Варта1»

logo
127464_facebook_zablokuvav_najchiselnishu_lvivsk.jpeg


Адміністрація соцмережі запідозрила «Варта1» у шахрайстві і релігійній нетерпимості

Facebook заблокував найчисельнішу львівську групу «Варта1»

фото Ігоря Зінкевича

Сторінку популярної львівської спільноти «Варта1», яка налічує у Facebook понад 260 тис. підписників заблокували за порушення умов соцмережі . Про це повідомив 1 вересня координатор групи «Варта1» Ігор Зінкевич.

За його словами, причиною блокування сторінки могли стати дві причини.

«Це збір коштів і релігія. По-перше, це збір коштів для Мирослави Гордійчук. Ми багато на цьому наголошуємо, бо часу для збору грошей дуже мало. По-друге, це моє припущення, що було багато звернень до Фейсбуку щодо постів громадян, які писали про те, що 1 вересня перетворили з дня знань на день релігії. Що дітей водять до церков. Тобто нашу групу звинуватили в шахрайстві і в засудженні релігійних питань», – пояснив ZAXID.NET Ігор Зінкевич, який також є депутатом Львівської міськради від УКРОПу і співробітником львівської поліції. За словами Зінкевича, наразі не відомо, на скільки часу забанили групу і чи вдасться її відновити.

«Ми переходимо на Telegram та офіційну сторінку Варти1», – додав Ігор Зінкевич.

«Варта1» є найчисельнішою львівською групою у Facebook, на яку підписані понад 260 тис. користувачів. Група була створена під час Революції гідності для координації активістів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...