Феєрія зі словом та дримбою – у Львові

logo
40431_feerija_zi_slovom_ta_drimboju_u_lvovi.jpeg


18.11.2016|16:51|Буквоїд

Феєрія зі словом та дримбою – у Львові

У вівторок,22 листопада, на львів’ян чекає презентація книги «Яблуко в тайстрі» буковинки Валерії Чорней. Унікальний гірський Всесвіт, описаний у книзі Валерії, відкриється перед читачами у «Копальні кави» о 19:00. Модерує Мар’яна Савка.

Чи доводилося вам чути, як художній текст сплітається з музикою дримби? Відчути гуцульську енергетику, насолодитися музикою гір – у львів’ян буде нагода 22 листопада, коли місто наповнить звучання книги «Яблуко в тайстрі». «Книга народжувалася у моїй душі усе життя, – говорить Валерія Чорней. – Адже роман-містерія «Яблуко в тайстрі» є переосмисленням мого гуцульського етнічного коріння, сили народного мистецтва, долі країни. Роман присвячений пам´яті мого батька, який був карпатським різьбярем. Це книга про два види сердець: одне вміє глибоко бачити свою націю та, зокрема, через мистецтво перетворювати її у безсмертний, непереможний національний міф. А інше серце осліпло, ніколи не вміло витворювати своєї країни».

Валерія Чорней   –  журналістка, письменниця. Деб´ютний роман-містерія «Яблуко в тайстрі» вийшов у «Видавництві Старого Лева» у 2016 році. Як журналіст пише на культурні та історико-пізнавальні теми. Найбільш улюбленими за десять років роботи журналістом стали поїздки українськими селами та спілкування з людьми своєї країни, а також написання репортажів. Захоплюється фотографією, українським наївним мистецтвом. Мешкає у Чернівцях.


Реклама

А поділитися?