Фехтування : Гаравський і Гойда на юніорському фехтувальному подіумі

Відразу двоє вихованців Львівського училища фізичної культури піднялися на подіум особистої першості чемпіонату України з фехтування на рапірах серед юніорів, який 14-15 жовтня 2016 р. відбувся у м. Миколаєві.

Срібним призером змагань став студент ІІ курсу Максим Гаравський, бронзовим – учень 11 класу Даниїл Гойда.

Ще двоє спортсменів увійшли у провідну десятку: Юрій Джус посів 5 місце, Ігор Юрін (11 кл.) – сьоме.

Для усіх львів’ян каменем спотикання на шляху за найвищі нагороди стали представники київської фехтувальної школи: Максим Гаравський у фіналі поступився Івану Ткачуку 12:15, Юрій Джус і Ігор Юрін у чвертьфіналі – Ярославу Гайдуку та Ткачуку 14:15 і 10:15 відповідно. Даниїл Гойда у півфіналі програв Гаравському 6:15.

Хлопці реабілітувались у командному турнірі, де у складі збірної Львівщини посіли І місце. Чемпіонами України стали Максим Гаравський, Даниїл Гойда та Юрій Джус. У фіналі львів’яни здолали миколаївців 45:24. Ігор Юрін, Олег Падалкін та Ростислав Алейніков (обидва І курс) у складі збірної Львівської обл. – ІІ на четвертому місці.